Home

Clean the room typist Sequel medalii larisa iordache menu Dairy products Puno

Ce performanță: Echipa feminină de gimnastică a României a obținut 14  medalii, 8 de aur, la Campionatul European de gimnastică feminină din  Turcia. Larisa Iordache, două medalii de aur și două de argint
Ce performanță: Echipa feminină de gimnastică a României a obținut 14 medalii, 8 de aur, la Campionatul European de gimnastică feminină din Turcia. Larisa Iordache, două medalii de aur și două de argint

Larisa Iordache s-a calificat la Jocurile Olimpice de la Tokyo

Larisa Iordache - Wikipedia

Larisa Iordache, în caruselul antrenorilor. Primele medalii din noua  postură | Sport.ro
Larisa Iordache, în caruselul antrenorilor. Primele medalii din noua postură | Sport.ro

Larisa Iordache, a doua cea mai medaliată gimnastă în istoria Europenelor!  Record absolut în România - Eurosport
Larisa Iordache, a doua cea mai medaliată gimnastă în istoria Europenelor! Record absolut în România - Eurosport

Radio Romania International - Athlete of the Year 2020

România, 14 medalii la CE de gimnastică. Larisa Iordache a revenit în  forţă, cu patru medalii - Competiții, Sportivi, Povești
România, 14 medalii la CE de gimnastică. Larisa Iordache a revenit în forţă, cu patru medalii - Competiții, Sportivi, Povești

Fetița care a eclipsat-o pe Larisa Iordache la Campionatul European de  gimnastică. Are doar 14 ani și a luat 6 medalii de aur
Fetița care a eclipsat-o pe Larisa Iordache la Campionatul European de gimnastică. Are doar 14 ani și a luat 6 medalii de aur

Cati bani primeste Larisa Iordache pentru medaliile castigate la Europenele  de gimnastica
Cati bani primeste Larisa Iordache pentru medaliile castigate la Europenele de gimnastica

Larisa Iordache - Două medalii de aur la Cupa Mondială din Slovenia. Vă  mulțumesc din suflet pentru susținere! 🏅💕 | Facebook
Larisa Iordache - Două medalii de aur la Cupa Mondială din Slovenia. Vă mulțumesc din suflet pentru susținere! 🏅💕 | Facebook

CE: Gimnasta Larisa Iordache revine - 2 medalii de aur și 2 de argint | RFI  Mobile
CE: Gimnasta Larisa Iordache revine - 2 medalii de aur și 2 de argint | RFI Mobile

Larisa Iordache a obținut două medalii de aur la Cupa Mondială de  gimnastică artistică de la Koper | Flash news, Stiri, Vedete si Evenimente  | Viva.ro
Larisa Iordache a obținut două medalii de aur la Cupa Mondială de gimnastică artistică de la Koper | Flash news, Stiri, Vedete si Evenimente | Viva.ro

Larisa Iordache, după ce a câștigat patru medalii la CE: "Niciodată nu este  prea târziu să îţi urmezi visul" - HotNews.ro
Larisa Iordache, după ce a câștigat patru medalii la CE: "Niciodată nu este prea târziu să îţi urmezi visul" - HotNews.ro

Doua medalii de AUR si una de argint pentru Larisa Iordache in finala pe  aparate! 13 medalii pentru Romania la Europene | Sport.ro
Doua medalii de AUR si una de argint pentru Larisa Iordache in finala pe aparate! 13 medalii pentru Romania la Europene | Sport.ro

Larisa Iordache reigns again as European Champion on balance beam and floor  - Business Review
Larisa Iordache reigns again as European Champion on balance beam and floor - Business Review

O nouă performanță pentru gimnastica românească. Larisa Iordache, medalii  de aur și bronz la Cupa Mondială de la Cairo - Stirile Kanal D
O nouă performanță pentru gimnastica românească. Larisa Iordache, medalii de aur și bronz la Cupa Mondială de la Cairo - Stirile Kanal D

Larisa Iordache, gimnasta româncă cu cele mai multe medalii la europene.  Cum arată acum. FOTO - Stirileprotv.ro
Larisa Iordache, gimnasta româncă cu cele mai multe medalii la europene. Cum arată acum. FOTO - Stirileprotv.ro

Larisa Iordache, reacție emoționantă după ce a cucerit două medalii de aur  și două de argint la Campionatul European de gimnastică artistică: „Mulți  mi-au spus că nu voi reuși!” | FOTO
Larisa Iordache, reacție emoționantă după ce a cucerit două medalii de aur și două de argint la Campionatul European de gimnastică artistică: „Mulți mi-au spus că nu voi reuși!” | FOTO

Larisa Iordache, medalii prețioase la Cairo World Cup 2021 - Dincolo de  sport
Larisa Iordache, medalii prețioase la Cairo World Cup 2021 - Dincolo de sport

FOTO Ce a postat Larisa Iordache pe Instagram după cele patru medalii  cucerite la CE - HotNews.ro
FOTO Ce a postat Larisa Iordache pe Instagram după cele patru medalii cucerite la CE - HotNews.ro

Larisa Iordache mizează totul pentru o medalie! Gimnasta a anunțat că va  concura doar la bârnă - Eurosport
Larisa Iordache mizează totul pentru o medalie! Gimnasta a anunțat că va concura doar la bârnă - Eurosport

Prosport 25 – 2014. Larisa Iordache, gimnasta inimilor noastre: „A fost un  an benefic pentru mine,
Prosport 25 – 2014. Larisa Iordache, gimnasta inimilor noastre: „A fost un an benefic pentru mine,