Home

assist Hong Kong spectrum valentin alergător Spectacle Sophisticated fist

Haruki Murakami – Autoportretul scriitorului ca alergător de cursă lungă –  Semne Bune
Haruki Murakami – Autoportretul scriitorului ca alergător de cursă lungă – Semne Bune

Corporatist, maratonist, recordman. Om normal. Povestea fascinantă a lui  Andrei Roșu, solistul devenit la 33 de
Corporatist, maratonist, recordman. Om normal. Povestea fascinantă a lui Andrei Roșu, solistul devenit la 33 de

Rezultate Team Romania, Ziua 2 competițională – Valentin Crețu a ratat TOP  15 - Comitetul Olimpic si Sportiv Roman
Rezultate Team Romania, Ziua 2 competițională – Valentin Crețu a ratat TOP 15 - Comitetul Olimpic si Sportiv Roman

L-Carnitina mă face un alergător mai bun? - TrailRunning Academy

Pentru Valentin, alergarea în pandemie a fost magia de care avea nevoie –  321sport
Pentru Valentin, alergarea în pandemie a fost magia de care avea nevoie – 321sport

Două „secrete” personale ca să punem România în mișcare

După zece ani de Irlanda, a decis să revină în ţară, pentru o carieră  fabuloasă în tehnologie. „Şansa mea a fost să mă întorc în România” |  adevarul.ro
După zece ani de Irlanda, a decis să revină în ţară, pentru o carieră fabuloasă în tehnologie. „Şansa mea a fost să mă întorc în România” | adevarul.ro

Toma Valentin, surpriza Campionatelor Naționale de Ultramaraton Montan –  321sport
Toma Valentin, surpriza Campionatelor Naționale de Ultramaraton Montan – 321sport

700 de alergători au participat la Semimaratonul București și au adunat  bani pentru a susține Hope and Homes for Children - hope and homes for  children
700 de alergători au participat la Semimaratonul București și au adunat bani pentru a susține Hope and Homes for Children - hope and homes for children

Asociația SVUC - Home | Facebook | Non-Governmental Organization (NGO)

Start lansat pentru ”U” Cluj în noul sezon. Valentin Alexandru: ”Am mai  avut și alte șanse importante”. Succesul cu Poli Timișoara a fost însă  umbrit de accidentarea antrenorului Erik Lincar | Liga
Start lansat pentru ”U” Cluj în noul sezon. Valentin Alexandru: ”Am mai avut și alte șanse importante”. Succesul cu Poli Timișoara a fost însă umbrit de accidentarea antrenorului Erik Lincar | Liga

Alergător Masă Manual Bumbac Serape Pătură Alergatori Masă, Colorate  Această Categorie. Alergatori De Masă - Uef-eba.org
Alergător Masă Manual Bumbac Serape Pătură Alergatori Masă, Colorate Această Categorie. Alergatori De Masă - Uef-eba.org

Cheile Dobrogei: Maratonul Argonauţilor a reunit, într-un colţ de rai,  alergători din toată ţara, dar şi din Canada
Cheile Dobrogei: Maratonul Argonauţilor a reunit, într-un colţ de rai, alergători din toată ţara, dar şi din Canada

1 Vitalie Gheorghiță: Bazele alergării, Maratonul Internațional Chișinău și  rolul antrenorului. | Listen Notes
1 Vitalie Gheorghiță: Bazele alergării, Maratonul Internațional Chișinău și rolul antrenorului. | Listen Notes

Animale din Pădurea Comana – Valentin Groza

Un alergător a murit după ce a fost lovit de fulger la o cursă nocturnă pe  munte, în Grecia/ Un alt participant a fost grav rănit
Un alergător a murit după ce a fost lovit de fulger la o cursă nocturnă pe munte, în Grecia/ Un alt participant a fost grav rănit

Despre valentin bosioc - Cristian China-Birta

COVID-19 a dat Maratonul Sibiului afară pe ușă, alergătorii au reintrat, la  propriu, pe (poarta-)geam
COVID-19 a dat Maratonul Sibiului afară pe ușă, alergătorii au reintrat, la propriu, pe (poarta-)geam

Galantomi organizaţie - Laurentiu Valentin Bușe - Galantom - Comunitatea  oamenilor de bine
Galantomi organizaţie - Laurentiu Valentin Bușe - Galantom - Comunitatea oamenilor de bine

Cu 4 Placemats Inima De Dragoste Tabelul Runner Ciucuri, Alergatori De Masă  - Soundsustainability.org
Cu 4 Placemats Inima De Dragoste Tabelul Runner Ciucuri, Alergatori De Masă - Soundsustainability.org

Valentin Covaciu, despre „Rugină”, romanul câștigător al concursului  Prozoteca - citestema.ro
Valentin Covaciu, despre „Rugină”, romanul câștigător al concursului Prozoteca - citestema.ro

Pilot Books - Alergatorul Fericit (autori David Roche si ...

VIDEO | Nu există "prea bătrân". Gheorghe Moșion, omul care a inspirat mii  de alergători din România, s-a oprit la 82 de ani. A început sportul la 52  de ani ca să
VIDEO | Nu există "prea bătrân". Gheorghe Moșion, omul care a inspirat mii de alergători din România, s-a oprit la 82 de ani. A început sportul la 52 de ani ca să