Home

shorthand companion construction tenis azi simona halep waitress focus take down

Simona Halep a făcut un anunț mare pentru fani: "Mai vreau să joc doi-trei  ani" - Eurosport
Simona Halep a făcut un anunț mare pentru fani: "Mai vreau să joc doi-trei ani" - Eurosport

Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru  sfertfinaliste
Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru sfertfinaliste

E slaba la serva si praf la fileu" | Simona Halep isi CONTRAZICE  contestatarii dupa meciul bun facut in primul tur la Melbourne | Sport.ro
E slaba la serva si praf la fileu" | Simona Halep isi CONTRAZICE contestatarii dupa meciul bun facut in primul tur la Melbourne | Sport.ro

Simona Halep - Anna Kalinskaya, în optimi la WTA Wasinghton

Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si  adversarele Simonei Halep - Digi Sport
Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si adversarele Simonei Halep - Digi Sport

Simona Halep - Wikipedia

Ce a făcut Simona Halep imediat după victoria de azi. Nici nu a avut timp  să se bucure - IMPACT
Ce a făcut Simona Halep imediat după victoria de azi. Nici nu a avut timp să se bucure - IMPACT

Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington:  “Știu că nu există perfecțiune”
Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington: “Știu că nu există perfecțiune”

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Revenire magică și calificare  în finala turneului de la Toronto! Peste cine va da și marele obiectiv  îndeplinit
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Revenire magică și calificare în finala turneului de la Toronto! Peste cine va da și marele obiectiv îndeplinit

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Faza zilei la Melbourne: adversara Simonei Halep din optimi, Alize Cornet  și-a adus aminte că azi e ziua ei de naștere | Sport.ro
Faza zilei la Melbourne: adversara Simonei Halep din optimi, Alize Cornet și-a adus aminte că azi e ziua ei de naștere | Sport.ro

Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul  meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi  fost prima data" | Sport.ro
Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi fost prima data" | Sport.ro

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport

Simona Halep e în turul 3 la Wimbledon, după o victorie neconvingătoare cu  Kirsten Flipkens
Simona Halep e în turul 3 la Wimbledon, după o victorie neconvingătoare cu Kirsten Flipkens

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în  direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport

Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie  entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport
Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

Simona Halep a urcat pe locul 6! Cum arată noul clasament WTA publicat azi

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro